January 08, 2013 at 09:04PM عکس جدید در

بازگشت زهره نیک آئین و نوزاد ۱۰ ماهه وی به زندان مرکزی سمنان در پی عدم تمدید مرخصی

زهره نیک آئین و رسام تبیانیان نوزاد ۱۰ ماهه این زندانی بهایی، در پی عدم تمدید مرخصی خود از سوی حیدر آسیابی، دادستان استان سمنان به زندان بازگشت.

بر اساس گزارش بخش حقوق بشر جمعیت مبارزه با تبعیض تحصیلی، زهره نیک آئین و رسام ۱۰ ماهه ، در حالی به زندان بازگشتند که پزشکان معالج رسام ۱۰ ماهه ۲۰ روز استراحت در منزل و یا مکانی دور از آلودگی و فضای زندان را توصیه کرده بودند و نامه ای مبنی بر این موضوع به حیدر آسیابی، دادستان استان سمنان فرستاده بودند که باز هم با مخالفت دادستان برای تمدید مرخصی این مادر زندان برای بهبود فرزندش همراه شد.

زهره نیک آئین پیشتر به سبب بستری شدن نوزاد ۱۰ ماهه خود در بیمارستان، پنج روز به مرخصی آمده بود. دادستان سمنان بیان داشته بود تا زمانی که نوزاد ۱۰ ماهه زهره نیک آئین در بیمارستان است این مرخصی ادامه دارد که با بازگشت مجدد این کودک، این مرخصی به اتمام خواهد رسید.

رسام تبیانیان طی ۲ ماه گذشته از ناراحتی های عفونی رنج می برد و هفته گذشته به سبب تب شدید ناشی از عفونت گوش و ریه به بیمارستان امیرالمومنین سمنان منتقل و در بخش نوزادان بستری شد. http://www.facebook.com/photo.php?fbid=531691200189180&set=a.198277673530536.49687.198272726864364&type=1

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: