مریلا زارعی: از همه چیز گله مندم… تصمیم جنسیتی گرفتن دیگر چیست؟ زنانه مردانه کردن پدیده ها یعنی چه؟ مثل این می ماند که بگویند خانم ها نان بخورند آقایان آب!

یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۱

602519 497141990312541 684640443 n 300x190 مريلا زارعي: از همه چیز گله مندم... تصمیم جنسیتی گرفتن دیگر چیست؟ زنانه مردانه کردن پدیده ها یعنی چه؟ مثل این می ماند که بگویند خانم ها نان بخورند آقایان آب!

شماره ۱۳۰ از ماهنامه «سینماتئاتر» در گفت و گویی با مریلا زارعی به شرایط روز سینما اشاره کرده و وی ضمن گله از شرایط اکران و توقیف فیلم ها شرایط سینمای امروز را مثل ریختن آشغال زیر فرش عنوان کرد.

 

مریلا زارعی در بخشی از مصاحبه، با ابراز رضایت از بازی در فیلم «خوابم می آد» توضیح می دهد: «من در کار کردن با عطاران در حوزه کمدی از او یاد می گیرم. او طنزی دارد که تفکر برانگیز است و صرفا قرار نیست مخاطب را بخنداند. عطاران حرف برای گفتن دارد و حرف هایش هم بزرگ و جدی است.»

 

مریلا زارعی در بخشی از مصاحبه خود در این مجله در مورد مسائل روز سینما گفته است: از همه چیز گله مندم. شرایط فعلی ما مثل این است که آشغال ها بریزیم زیر فرش به جای اینکه با خاک انداز آنها را به سطل زاله منتقل کنیم داریم پنهانشان می کنیم و اینطور که می شود دو نفر روی فرش راه بروند آشغال ها دوباره بیرون می ریزند و … مشکلات دارند خفه می شوند اما خفه کردن سینما به نفع جامعه نیست.

 

بازیگر فیلم «خوابم می‌آد» در ادامه گفته است: در شرایطی که وجود دارد بعید نیست فردا یک پزشک درباره سینما اظهار نظر کند. ما فیلممان را اکران نمی کنیم بعد فوتبال روی پرده نگاه می کنیم؟ در این میان تصمیم جنسیتی گرفتن دیگر چیست؟ زنانه مردانه کردن پدیده ها یعنی چه؟ مثل این می ماند که بگویند خانم ها نان بخورند آقایان آب!

 

 

 

 

مریلا زارعی: از همه چیز گله مندم… تصمیم جنسیتی گرفتن دیگر چیست؟ زنانه مردانه کردن پدیده ها یعنی چه؟ مثل این می ماند که بگویند خانم ها نان بخورند آقایان آب! Source: Sepidedam.Org

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: